اخبار

خطبه های نماز جمعه بخش بهمن در اول اردیبهشت۹۶

حجت الاسلام علیزاده خطیب نماز جمعه بخش بهمن به جایگاه مهم انتخابات و لزوم برگزارى انتخابات سالم و امن و گسترده اشاره کرد و گفت:‏
در آستانه انتخابات تمام چشمهای دنیا به ایران دوخته شده است لذا باید انتخابات با گستردگی هر چه تمام تر و البته سالم و امن برگزار شود که این توصیه و فرمایش حضرت آقا هم بود مخصوصا بعد از اعلام تأیید صلاحیت نامزدهاى دوازدهمین انتخابات ریاست جمهورى، ‏همه باید تشخیص شوراى نگهبان را که قانون و میزان است، بپذیرند همه باید مقید به این باشند که قانون را بپذیرند، ولو برخلاف رأى آنها باشد.

حجت الاسلام علیزاده در ادامه به سالروز تاسیس سپاه پاسداران اشاره کرد و گفت :سپاه مولود انقلاب است .سپاه در طول این سی و هشت ساله خود کارنامه درخشانی را ارائه داده است کارنامه سپاه –کارنامه دفاع – رشد و پیشرفت – سازندگی و بالندگی، کارنامه مجاهدت و مقاومت
است آنچه امروز دشمنان را از این نهاد عظیم عصبانی کرده است و حتی آن را در لیست تحریم قرار دادند همین رشد و بالندگی و مجاهدت است که خاری در چشم آنها شده است.

خطیب نماز جمعه بخش بهمن همچنین در مورد هفته سلامت ننیز افزود:

تامین بهداشت و سلامت مردم از اولویتهای اصلی نظام است. جامعه سالم یقینا جامعه موفقتر و بی مشکل تر خواهد بود شعار بهداشتی امسال از سوی وزرات بهداشت بیا در مورد افسردگی حرف بزنیم امروز اگر انسان کار و شغل نداشته باشد ، مسکن و کاشانه نداشته باشد افسرده میشود.
بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان ارتش ،سالروز اعلام انقلاب فرهنگی ،فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت امام موسى کاظم(ع) مبعث حضرت رسول اکرم(ص ، شکست حمله نظامی آمریکا در صحرای طبس و هفته سلامت از دیگر مواردی بود که خطیب نماز جمعه بخش بهمن به آنها اشاره نمود.

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *